ENGIE Elektromontaż

siedziba – ul. Nasyp 6, 44-100 Gliwice
telefon – 32 231 48 83
e-mailgliwice@cofely-elektromontaz.pl
wwwwww.cofely-elektromontaz.pl

Oddział w Bydgoszczy:

siedziba – ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz
telefon – 52 362 77 20
e-mailbydgoszcz@cofely-elektromontaz.pl

ENGIE Elektromontaż wykonuje kompleksowo cały zakres instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia, instalacje niskoprądowe oraz akpia dla przemysłu, budownictwa wielkopowierzchniowego, energetyki i infrastruktury. Spółka uczestniczy w realizacji wszystkich etapów inwestycji – tworzenia koncepcji, wykonanie projektów, nadzór i realizacja, zarządzanie projektami, uruchomienia i rozruch, serwis i remonty.

ENGIE Elektromontaż posiada doświadczoną kadrę inżynierską i administracyjną oraz zespół doświadczonych elektromonterów. Obecnie w Spółce zatrudnienie na umowy o pracę znajduje około 100 wykwalifikowanych pracowników.

Spółka dysponuje bogatym wyposażeniem technicznym, zapleczem biurowym i warsztatowym oraz odpowiednim kapitałem finansowym.

Posiadany potencjał, wieloletnie doświadczenie zdobyte w działalności krajowej i zagranicznej, poparte przynależnością do międzynarodowej, potężnej grupy ENGIE, stawia spółkę w pozycji solidnej i wiarygodnej firmy, zapewniającej kompleksowość, najwyższą jakość i terminowość wykonywanych usług.