Oferty pracy

ENGIE Złotów Spółka z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Technicznym

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem i realizacją zadań inwestycyjnych, remontowych, konserwacyjnych i eksploatacyjnych  oraz związanych z  utrzymaniem obiektów budowlanych infrastruktury ciepłowniczej m.in.:
  • Współudział przy opracowywaniu dokumentacji technicznej (opiniowanie, udzielanie informacji technicznych i montażowych).
  • Przygotowywanie dokumentacji dla potrzeb udzielenia zamówienia na realizację zadania.
  • Przygotowywanie dokumentów realizacyjnych ( m.in. wnioski  do UM o wydanie dziennika budowy, zgłoszeń do PINB),
  • Monitorowanie warunków realizacji inwestycji wynikających z umów przyłączeniowych oraz koordynacja, odbiór i rozliczanie robót.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, inżynieria środowiska, ciepłownictwo),
  • obsługa komputera, programu Microsoft Office (Word i Excel)
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • zaangażowanie, sumienność,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w stabilnym zakładzie,
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz karty MULTISPORT,
  • integracje firmowe, rodzinną atmosferę, pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres malgorzata.grzebel@engie.com

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:  „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”